Meer werk voor uitzendkrachten

dinsdag, 22 februari 2011

De uitzendsector blijft groeien. Het totaal aantal gewerkte uren lag in de eerste vier weken tien procent hoger dan in dezelfde periode in 2010.Volgens brancheorganisatie ABU nam de omzet ook met tien procent toe.

Vooral in de techniek en de industrie was er meer vraag. Het aantal uren in de technische sector lag 31 procent hoger dan een jaar geleden. In de industrie was de toename 17 procent.

Hoewel het werk via de uitzendbureaus aantrekt, is het niveau nog altijd 25 procent lager dan voor de crisis. Bij de overheid en in de administratieve en medische sector is er nog een daling.

Bron: NOS Nieuws


Nieuws Overzicht
Werktijd uitzendburo is een buitengewoon, gewoon buro waar de klant en de uitzendkracht centraal staan. Wij kennen onze klanten en uitzendkrachten en kunnen de perfecte match maken tussen bedrijf en uitzendkracht. Werktijd kan snel en simpel personeel leveren voor diverse werkzaamheden.